Alice sestřenka Lily-1.kapitola

6. září 2008 v 13:02 | moje maličkost |  kapitolovky HP-Alice sestřenka Lily

1. Seznamte se s Alicí,aneb problém na každém rohu

Prošla jsem sloupem a ocitla se na tom slavným nádraží devět a tři čtvrtě. Abych řekla pravdu moc slavný mi nepřipadalo. Aspoň podle toho co říkala sestřenka bych to nádraží čekala ze zlata. Ale co, mojí sestřence stačí málo mě nestačí moc. I když musím říct že jsem si to se sestřenkou ten poslední měsíc užila. Bavilo mě Lilinku vytáčet do nepřístupnosti, protože jsem jí schválně náhodou polila její nejoblibenější knížku rybýzovým džusem. Ne že by to byla náhoda. Neměla mi tu knížku pořád strkat pod nos ať si jí přečtu.Nechápe že se řídím heslem- míň číst víc žít! Knihomolství už višlo z mody někdo by ji na to měl upozornit! Kde zas vůbec je? Rozhlídnu se kolem sebe a uvidím Lilinku jak se vášnivě objímá asi s dvouma holkama pravděpodobně ze stejnýma šprtkama protože každá měla pod paží knihu. Rychle jsem kapánek poodešla za roh aby ji náhodou nenapadlo chtít nás předstvit!
Najednou mi někdo přikryl oči ze zadu.

"Ahoj Evansonová, víš o tom že ti ty vlasy děsně slušej? Víc ti vyniknou oči a vypadáš taková roztomilá!" Tak tohle někdo přehnal! Otočila jsem se a vrazila tomu klukovi takovou pěst až se rozplácl na zem jak pytel bramor(lekce sebeobrany se vyplatily!)."Zbláznila ses Evansová?" Řekl nějaký kluk který se starostlivě díval na kamarádův nos. Na chvíli jsem se zamyslela. Se setřenkou Lilnkou si mě pletl kde kdo. Stejná postava,stejně rudé vlasy, stejně kočičí oči až na to že já nemám při každý příležitosti pod paží knihu. Ale to že na můj suprový nový účes řrkl že je roztomilý, to mu neodpustím! "A kde si vůbec vzala tak velkou sílu?" Upoutal na sebe pozornost znova ten kluk. Vlastně tam byli čtyři kluci.

Ten kluk co tak starostlivě potpýral kamaráda byl fakt kus,ale už od pohledu namyšlenec. Další kluk který se spíš věnoval balíčku bonbónu vypadal že za chvíli praskne. Třetí na mě udivaně civěl. Byl fakt pěknej, ale měl v ruce ještě tlustší bychli než má normálně Lilinka. Nakonec tam byl brejlounek s černýma vlasama pro kterého je hřebe sprostý slovo. Vypadalo to že nos nakonec zlomený nemá takže nedošlo k nějakému většímu úrazu. Pozorně jsem si je prohlédla a poznala v nich ty namyšlené krocany o kterých tak často Lilinka sestřenička moje drahá mluvila. Je čas se pobavit! Ušklíbla jsem se!Přišla jsem k brejlounkovi obejmula ho a vtiskla mu polibek na tvář. " Se tak moc nestalo, né?" Zašeptala jsem. Mít foťák jako že nemám hned bych ty jejich zmatené obličeje fotila. Myslím že tohle by
mělo zřejmě ještě ocela zajímavou dohru kdyby najednou.

"Co se to tu děje?" Zavrčela sestřenka na uvítánou. Rozhlídla se po nás a když zjistila že se věším nakrk brejlounkovi začala nabírat nachovou barvu. "Li-ly si to ty?" Vykoktal otrhánek."Jasně že jsem!" "Tak kdo je potom tohle?" Ukázal na mě brejlounekkterému jsem se věšela ještě před minutkou nakrku. Sestřenka po mě hodila pohled-To si ještě vyřídíme! "To je moje sestřenka Alice, bude tu studovat!" Řekla hodila po všech ještě jeden vražednej pohled a pak se otočila mávla rukou a´t ji následuji a začala odcházet. Koketně jsem se na ně zasmála a otočila se za naštvanou Lilinkou.

"Musíš dělat pořád problémy?" Sputila Lila jen co jsme se klukům ztratily z dohledu. "Já žádné problémy nedělám, ale vypadáto že ty jsi pěkně žárlila!" Vracím Lilce úder! myslím že jsem se strefila do černého, tedy spíš do rudého podle byrvy Liliiny pleti která se schodovala z barvou jejich vlasů. "Tss" Sykla a odešla za kámoškama. jestli si myslela že ji budu následovat šeredně se pletla. nebudu přece nějakým knihomolkám dělat křena! Rozhlídla jsem se jedtli neuvidím kluky ale smůla. nějak se mi vytratily z radaru. Jejich smůla. Šla jsem tedy do vlaku hledat prázdné kupé. Moc jich teda nebylo. Možná proto že vlak se pomalu rozjížděl. Najednou jsem viděla jak se s bouchnutím zavřelo jedno kupé a před ním asi tak třeťačka zavalené kufrem.Rychle jsem ji přispěchala na pomoc.Stáhla jsem z ní kufr ohmatala ruku a usoudila že zlomená není. " Kdo ti to udělal?" Zeptala jsem se holčičky která teď vypadala neskonale vděčně. "Ta holka,Bellatrix. Přitom jsem tam byla první!"

Teď ve mě najednou vvřela krev. Mám randa srandu, ale nesnáším ponižování. Tak to ne!
Vřítila jsem se do kupé a namířila jsem na jedinou holku v kupé. Promě ní tam byly asi ještě čtyři kluci. To mi bylo jedno! Namířila jsem na ní hůlkou a vykřila kouzlo po kterém se z té holky stal pankáč co pokaždé když otevře pusu vyluzí neslušný zvuk."Co to děláš?" Rozkřikl se na mě jeden z kluků. "Platím." Řekla jsem ale to už na mě letělo asi 5 kledeb. Ne zrovna pohostiných. myslím že bych nestihla vyčarovat štít kdyby ho nevyčarovala ta holka. " Teď jsme vyrovnané řekla a podívala se na mě s usměvem. Pak jsme bojovaly společně. Ale proti mnohonásobné přesile to bylo docela těžké. Z pankáče se zase stala holka, pořádně proradná. Najednou mě totiž zasáhlo kouzlo které mi udělalo pořádně krvavou čáru přes rozpočet.Rychle jsem se za tu turánu na ruce chytla a hůlku přehodila do druhé.Šlo do tuhého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 6. září 2008 v 16:38 | Reagovat

zajímavé...jsem zvědavá, jak to bude pokračovat

2 Nika Nika | 6. září 2008 v 17:04 | Reagovat

Jáááááááááááá seeeeeeeeeeeeem tááááákýýýýýýý zveeeeeeeeeeeeeedavááááááááááá jaaaaaaaaaak tooooooooooo buuuuuuuuuudeeeeeeeeeeeeeee pooooooookrááááááááááááááácoooooooooooooooooovaaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 Ewilan Ewilan | E-mail | Web | 6. září 2008 v 19:27 | Reagovat

Zajímavý...vážně zajímavý. hezký nápad, hezky napsané:-)) možná bych se trochu víc zaměřila na ty popisy, jinak je to moc hezký. určitě pokrauj dál a blog pořádně rozjed:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama