Prosinec 2009

Prolog-infko

20. prosince 2009 v 17:39 Kecy,kecy...
Tak, zase jsem skusila vydat prolog a...nic! Asi to nerozdejchám, ale neva..Tak snad zítra nebo dnes večer! DEMENTNÍ BLOG!!! Přejdu na estránky (tak se koukej nahodit!!!!!!!!!!!)

Sázka se štěstím-Prolog

20. prosince 2009 v 11:47 | alexeja |  Kecy,kecy...
A jsem nasraná! Nejde mi na blog absolutně přidat prolog který už mám napsaný ve wordu!!!!!!!!!!!! Pardon ale už na to nemám nervy! Dále to vyzkouším večer, ale i kdybyh se z toho měla po*rat, tak to tu bude!!!!!!!!

Sázka se štěstím

19. prosince 2009 v 19:17 | alexeja |  Kapitolovka HP-Sázka se štěstím

Sázka se štěstím

Info:Miley se moc ráda sází. Vždy a všude, za každých okolností je ochotna vykonat ty nejbláznivější věci. Čím víc ji rodiče nutí k poslušnosti, tím víc se ona vzpírá všem pravidlům a nejvíc své dokonalé, dobrosrdečné sestřičce z Nebelvíru, kterou ji rodiče neustále předhazují. Koho by v tom případě napadlo, že právě s ní vykoná tu nejbláznivější sázku?

POZASTAVUJI všechny povídky (od 19.12 do 3.1)

19. prosince 2009 v 18:33 | alexeja |  Novinky a oznámení

POZASTAVUJI všechny povídky (od 19.12 do 3.1)

Ovšem to vůbec neznamená, že se na blog v té době vyprdnu (což jsem v poslední době dělala), ale že rozjedu krátkou povídku kterou v této době začnu i skončím. Ještě dneska vám tu dám Info, zítra prolog a snad první kapču. Povídka má za úkol dvě věci-1)dát mi čas abych si promyslela pokráčko k ostatním kapitolkám a za 2) aby vám udělala radost (pokud mi nějakýý čtenář zbyl)! Děkuuuuji!!